Publications Office of the EU
l-Italja-Bari: Xogħol tal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

l-Italja-Bari: Xogħol tal-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    12/09/2015
  • Skadenza
    09/11/2015
  • Aġġudikat
    18/04/2016
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Agenzia Regionale per la Casa e l'Abitare — ARCA Puglia Centrale
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
12,913,852.24 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
11,581,073.04 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
638589DAF
Deskrizzjoni

Comune di Bari quartiere San Girolamo — Lavori di costruzione di n. 1 fabbricato per complessivi n. 106 alloggi ERP.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
12,913,852.24 EUR
Valur kuntrattwali finali
11,581,073.04 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Consorzio Italiano Costruzioni Manutenzioni (Cons Ital)
Indirizz postali: Via Calzoni 1/3
Belt: Bologna
Kodiċi postali: 40128
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.