Publications Office of the EU
l-Awstrija-Gerasdorf bei Wien: Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Awstrija-Gerasdorf bei Wien: Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili

  • Ippubblikat
    05/08/2020
  • Skadenza
    25/08/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    25/08/2020
  • Aġġudikat
    02/11/2020
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadtgemeinde Gerasdorf bei Wien
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: AT125 Weinviertel
Post tax-xerrej
NUTS code: AT125 Weinviertel
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,191,331.16 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
20104
Deskrizzjoni

Stadtgemeinde Gerasdorf bei Wien – Rahmenvereinbarung 2021-2025 für Bauarbeiten im Infrastrukturbereich.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Stadtgemeinde Gerasdorf bei Wien
Indirizz postali: Kirchengasse 2
Belt: Gerasdorf bei WIen
Kodiċi NUTS: AT125
Kodiċi postali: 2201
Pajjiż: AUT
Indirizz prinċipali: https://www.gerasdorf-wien.gv.at/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
25/08/2020 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
2,191,331.16 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: PORR Bau GmbH, Protteser Straße 49
Indirizz postali:
Belt: Gänserndorf
Kodiċi postali: 2230
Pajjiż: AUT
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.