Publications Office of the EU
il-Polonja-Wroclaw: Servizzi tal-ġbir tal-ħwejjeġ għall-ħasil - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Wroclaw: Servizzi tal-ġbir tal-ħwejjeġ għall-ħasil

  • Ippubblikat
    11/04/2023
  • Skadenza
    02/05/2023
  • Aġġudikat
    15/05/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    15/05/2023
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98311000 Servizzi tal-ġbir tal-ħwejjeġ għall-ħasil
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
361,382.16 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP/PN/41/23/DG/KK
Deskrizzjoni

Świadczenie usług w zakresie prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik Nr 1 – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) oraz Załącznik nr 2 - FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 899-22-28-100
Indirizz postali: pl. Hirszfelda 12
Belt: Wrocław
Kodiċi NUTS: PL514
Kodiċi postali: 53-413
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Katarzyna Kuzyk
Indirizz prinċipali: www.dco.com.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/05/2023 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.