Publications Office of the EU
Franza-Pariġi: Studji ta' l-inġinerija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Pariġi: Studji ta' l-inġinerija

  • Ippubblikat
    17/07/2023
  • Skadenza
    09/08/2023
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
EDF
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRY20 Martinique
Post tax-xerrej
NUTS code: FR France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71335000 Studji ta' l-inġinerija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
950,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Le marché concerne la réalisation d'études aériens et souterrains, préalables à la construction, la modification, la dépose des réseaux aériens et souterrains HTA/BT sur le Territoire de EDF SEI Martinique.
Ce marché intègrera également des prestations de relevé topographique, détection de réseau, des études de sol et du contrôle de compactage.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: EDF
Indirizz postali: 22-30 Rue Wagram
Belt: Paris
Kodiċi NUTS: FR
Kodiċi postali: 75008
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Enedis - PFA Bordeaux - Aurélie LE MOAL - 4 Rue Isaac Newton 33 700 MERIGNAC
Indirizz prinċipali: http://www.edf.fr
Elettronika permezz ta’:
https://pha2.enedis.fr/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
950,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.