Publications Office of the EU
il-Polonja-Bełchatów: Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Bełchatów: Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart

  • Ippubblikat
    14/05/2013
  • Skadenza
    20/06/2013
  • Ikkanċellat
    16/07/2013
  • Illum
    01/09/2026
Status
Ikkanċellat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
EKO-REGION Sp. z o.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
Obsługa załadunku, rozładunku i przemieszczania odpadów II /2013
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest:
1. Wykonanie przy użyciu sprzętu Zamawiającego:
a) Ładowarka teleskopowa MANITOU szt. 1, nr fabryczny 590839, nr inwentarzowy 614/580;
b) Ładowarka teleskopowa MANITOU szt. 1, nr fabryczny 760100, nr inwentarzowy 642/580;
c) Ładowarka HSW -534 szt. 1, nr fabryczny 2700002P0877808, nr inwentarzowy 626/580;
d) Koparko - ładowarka KOMATSU szt. 1,nr fabryczny 93F22616 nr inwentarzowy 580/345
na terenie Zamawiającego w Bełchatowie przy ulicy Przemysłowej 14 i 16 obsługi w zakresie mechanicznego przetwarzania odpadów, produkcji paliwa alternatywnego, załadunku, rozładunku
i przemieszczanie odpadów.
Zakres obejmuje:
a) załadunek i rozładunek odpadów na: kontenery, wywrotki, wanny, naczepy (ładowarki MANITOU),
b) załadunek paliwa alternatywnego na naczepy z ruchomą podłogą (ładowarki MANITOU)
c) załadunek na urządzenia ciągu technologicznego – rozrywające, przesiewające, rozdrabniające i sortujące (ładowarki MANITOU, HSW-534),
d) przemieszczanie odpadów (podgarnianie) np.: złom, wielkogabaryty, balast posortowniczy, zmieszane odpady komunalne, przemysłowe, frakcja podsitowa (MANITOU),
e) mieszanie i podgarnianie paliwa alternatywnego w hali czasowego czasowego magazynowania (ładowarki MANITOU),
f) załadunek odpadów kalorycznych na przenośnik podawczy do POWER KOMET (MANITOU),
g) utrzymanie czystości i porządku na terenie wykonywanych prac oraz w bezpośrednim otoczeniu (wszystkie sprzęty).
h) Ładowarka KOMATSU jest ładowarką rezerwową w przypadku awarii, przeglądów okresowych i innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
2.System pracy sprzętu:
Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach:
- I zmiana od godz.: 600÷1400;
- II zmiana od godz.: 1400÷2200;
- III zmiana od godz.: 2200÷600.
Praca ładowarek powinna odbywać się:
- MANITOU w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku; w soboty na jedną zmianę;
- MANITOU w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku; w soboty na jedną zmianę;
- HWS-534 w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku; w soboty tylko w sytuacjach awaryjnych;
- KOMATSU w przypadku zastępstwa innej ładowarki.
W wyjątkowych przypadkach praca w niedzielę i dni świąteczne.
3.Koszty WYKONAWCY:
1. Czynsz dzierżawny za sprzęt wymieniony w punkcie 1 wynosi:
a) Ładowarka teleskopowa MANITOU szt. 1 – 500,00 zł /m-c kalendarzowy;
b) Ładowarka teleskopowa MANITOU szt. 1 – 500,00 zł /m-c kalendarzowy;
c) Ładowarka HSW – 534 szt. 1 – 500,00 zł/m-c kalendarzowy;
d) Ładowarko-koparka KOMATSU szt. 1 - 100,00 zł/m-c kalendarzowy;
2. Ponoszenie kosztów tankowania sprzętu wymienionego w punkcie 1.
3. Ponoszenie wszystkich kosztów napraw niezbędnych do zachowania sprzętu w stanie niepogorszonym.
4. Ponoszenie kosztów opłat środowiskowych za emisję gazów.
5. Ponoszenia kosztów opłat drogowych wynikających z ruchu pojazdem nienormatywnym zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 5 czerwca 2009 roku (Dz.U. z 2009 r. Nr 86 poz. 721 z późn. zmianami).
Wykonawca zobowiązuje się do:
- zapewnienia zastępczej ładowarki do załadunku odpadów w celu zapewnienia ciągłości prac w czasie do 2 godzin od godziny, w której wystąpiła awaria
- bezwzględnego przestrzegania zasad wynikających z przepisów bhp i ppoż. oraz instrukcji obsługi oraz DTR sprzętu.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/06/2013 09:10
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.