-
Ippubblikat19/09/2024
-
Skadenza23/10/2024
-
Ftuħ tal-offerti24/10/2024
-
Aġġudikat27/03/2025
-
Illum03/09/2026
Utilitajiet
Gara europea a procedura aperta per la fornitura di n.2 strumentazioni per spettroscopia Dipartimento di Chimica dell'Università degli Studi di Torino - CUP: D13C22003520001
Gara europea a procedura aperta, ai sensi dellart. 71 del D. Lgs. n. 36/2023, per la fornitura di n.2 strumentazioni per spettroscopia, nell'ambito del Progetto di Eccellenza CH4.0 Molecole e Materiali per la Società di Domani Progetto ECCELLENZA2327_D202, assegnato al Dipartimento di Chimica dell'Università degli Studi di Torino - CUP: D13C22003520001, suddivisa in 2 Lotti. Lotto 1 TRANSIENT ABSORPTION SPECTROS Lotto 2 SISTEMA INTEGRATO AFM/NANO IR
Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.