Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Sofija: Oġġetti ta' konsum mediċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Bulgarija-Sofija: Oġġetti ta' konsum mediċi

  • Aġġudikat
    11/11/2015
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
13,000.00 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
28/2015
Deskrizzjoni

Доставка на легла и оборудване на операционна зала за Отделение по хирургия: Легла 13 броя; Апарат за следене на функционални параметри 2 броя; Система за затопляне на пациента 1 брой; Анестезиологичен транспортер 2 броя; Комплект ротаметър с овлажнител за кислород за директен монтаж, DIN стандарт 3 броя; Неръждаема мивка за операционни зали 1 брой; Стойка за монитор за шинна система 6 броя; Стол за оператор 2 броя; Ръчно регулируем транспортер за пациенти — стречер 3 броя; Ларингоскоп с чупещ връх 1 брой; Батерия за ларингоскоп 1 брой; Зарядна станция за батерия за ларингоскоп 1 брой; Пистолет за продухване на инструменти 2 броя, които са подробно описани в Техническата спецификация, част от документацията за участие, която е свободно достъпна на Профила на купувача.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
13,000.00 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: „Топ Хоспитал Сървис“ АД ЕИК 202161036
Indirizz postali: ул. „Акад. Михаил Маджаров“ № 10
Belt: София
Kodiċi postali: 1614
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.