Publications Office of the EU
l-Italja-Frascati: Servizzi żvilupp sperimentali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Frascati: Servizzi żvilupp sperimentali

  • Ippubblikat
    30/06/2021
  • Skadenza
    03/09/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    22/09/2021
  • Aġġudikat
    21/01/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Istituto Nazionale di Fisica Nucleare
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITG17 Catania
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI43 Roma
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
73120000 Servizzi żvilupp sperimentali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,089,295.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,089,295.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Servizio di supporto logistico on-shore e off-shore per il Progetto KM3NET dei Laboratori Nazionali del Sud.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Istituto nazionale di fisica nucleare
Indirizz postali: via E. Fermi 54
Belt: Frascati (Roma)
Kodiċi NUTS: ITI43
Kodiċi postali: 00044
Pajjiż: ITA
Persuna ta' kuntatt: dr. Marta Solinas
Indirizz prinċipali: http://www.ac.infn.it
Elettronika permezz ta’:
www.acquistinretepa.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/09/2021 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,089,295.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,089,295.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Mediterranean Trading Shipping Co. Ltd.
Indirizz postali: 13, Barriera Wharf
Belt: Valletta
Kodiċi postali: VLT 1971
Pajjiż: MLT
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.