Publications Office of the EU
Servizz ta’ manutenzjoni ta’ ħitan tal-ġenb, pjazez u spazji pubbliċi fil-muniċipalità ta’ Alicante. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizz ta’ manutenzjoni ta’ ħitan tal-ġenb, pjazez u spazji pubbliċi fil-muniċipalità ta’ Alicante.

  • Ippubblikat
    20/06/2025
  • Skadenza
    21/07/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    06/08/2025
  • Aġġudikat
    21/11/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Alicante
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50230000 Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati mat-toroq, u apparat ieħor
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
10,247,933.87 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
27/25
Deskrizzjoni

Servizz ta’ manutenzjoni ta’ ħitan tal-ġenb, pjazez u spazji pubbliċi fil-muniċipalità ta’ Alicante.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=FMsRQspWoaU%2Bk2oCbDosIw%3D%3D
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=FMsRQspWoaU%2Bk2oCbDosIw%3D%3D
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/08/2025 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mejora 1: Incorporación equipo de aceras,plazas y espacios públicos.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 15
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mejora 2: Suministro de vehículos eléctricos para la inspección municipal del servicio.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mejora 3: Mejora medioambiental equipo eléctrio-furgones servicio aceras.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Porcentaje de baja sobre los precios unitarios.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 30
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Informe Patológico Aceras.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 7.5
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Informe Patológico Espacios Públicos.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 7.5
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Programas de trabajo específicos.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 15
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Síntesis.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Valur stmat
10,247,933.87 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ACSA OBRAS E INFRAESTRUCTURAS S.A.U.
Indirizz postali:
Belt: MADRID
Kodiċi postali: 28020
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.