Publications Office of the EU
l-Isvezja-Stokholma: Servizzi ta' assigurazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

l-Isvezja-Stokholma: Servizzi ta' assigurazzjoni

  • Ippubblikat
    18/06/2019
  • Skadenza
    29/08/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    30/08/2019
  • Aġġudikat
    28/01/2020
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Willis Towers Watson Sweden AB
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,240,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Upphandling 2019
Kommunförsäkring, konst-, utställningsförsäkring, miljöansvarsförsärking, motorfordons, olycksfalls-, och tjänstereseförsäkring
Alla lines är delbara

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Willis Towers Watson Sweden AB
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 556500-3745
Indirizz postali: Sergelgatan 1
Belt: Stockholm
Kodiċi NUTS: SE123
Kodiċi postali: 111 57
Pajjiż: SWE
Persuna ta' kuntatt: Willis Offentligt
Indirizz prinċipali: http://www.willis.se/
Elettronika permezz ta’:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=44435
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/08/2019 12:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
6,240,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
4.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Brookfield Underwriting AB
Indirizz postali: Engelbrektsgatan 9
Belt: Stockholm
Kodiċi postali: 114 32
Pajjiż: SWE

Isem uffiċjali: Protector Forsikring ASA
Indirizz postali: Støperigata 2
Belt: Oslo
Kodiċi postali: 0250
Pajjiż: NOR

Isem uffiċjali: AIG Europe Limited
Indirizz postali: VÄSTRA JÄRNVÄGSGATAN 7
Belt: Stockholm
Kodiċi postali: 111 64
Pajjiż: SWE

Isem uffiċjali: Falck Global Assistance AB
Indirizz postali: Mejerivägen 9
Belt: Stockholm
Kodiċi postali: 100 73
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.