Publications Office of the EU
l-Isvezja-Västerås: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni tal-karozzi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Västerås: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni tal-karozzi

  • Ippubblikat
    19/02/2019
  • Skadenza
    22/03/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    23/03/2019
  • Aġġudikat
    28/03/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Vafabmiljö Kommunalförbund
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50112000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni tal-karozzi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
2019/0139-VKF-4502
Deskrizzjoni

Service och reparation av fordon

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afvvmdovwh&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/03/2019 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,000,000.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Wist Last & Buss AB
Indirizz postali: Box 380
Belt: Östersund
Kodiċi postali: 831 25
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.