Publications Office of the EU
E-Bilbao: Karozzi tal-pulizija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Bilbao: Karozzi tal-pulizija

  • Ippubblikat
    04/06/2011
  • Skadenza
    11/07/2011
  • Aġġudikat
    07/09/2011
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34114200 Karozzi tal-pulizija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
332,203.39 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
385,398.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
114000000059
Deskrizzjoni

Servicios especiales de la unidad de policía.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
332,203.39 EUR
Valur kuntrattwali finali
385,398.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Quick Rent, S.L.
Indirizz postali: Pol.Ind. Murtazar, s/n PAB
Belt: Bedia (Bizkaia)
Kodiċi postali: 48390
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.