Publications Office of the EU
Franza-Aubière: Servizzi ta' appoġġ u konsulenza dwar il-kompjuter - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Aubière: Servizzi ta' appoġġ u konsulenza dwar il-kompjuter

  • Ippubblikat
    23/10/2023
  • Skadenza
    29/11/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    01/12/2023
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
GCS SARA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72600000 Servizzi ta' appoġġ u konsulenza dwar il-kompjuter
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2023/02
Deskrizzjoni

Accord cadre de services de Tierce maintenance applicative d'applications numériques de santé

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: GCS SARA
Indirizz postali: 24 All. Evariste Galois
Belt: AUBIERE
Kodiċi NUTS: FRK14
Kodiċi postali: 63170
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Gwendoline LUCAS
Indirizz prinċipali: https://www.sante-ara.fr/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/12/2023 16:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.