Publications Office of the EU
PEACEPLUS Holistic Wraparound Support Programme - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

PEACEPLUS Holistic Wraparound Support Programme

  • Imħabbar
    31/10/2025
  • Pubblikazzjoni stmata
    12/11/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Imħabbar
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mid Ulster District Council_149854
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: IE041 Border
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98000000 Servizzi oħra tal-komunità, soċjali u personali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
170,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
https://etendersni.gov.uk/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=6213993
Deskrizzjoni

Mid Ulster District Council is seeking tenders for a contractor to develop and deliver PEACEPLUS funded Holistic Wraparound Support programme for Mid Ulster District Council. The purpose of this specification is to set out the scope, minimum standards, service requirements, performance, and all other obligations that the Council requires of the Contractor when delivering this programme contract. This programme is a dedicated cross community Holistic Wraparound Support Programme. It will focus on building capacity and resilience of low income families who are facing possible poverty and disadvantage. The programme will seek to alleviate the impacts of poverty being experienced by low-income families supporting them as follows: • Development of a holistic wraparound support programme in collaboration with agencies who are working with people experiencing poverty for example local foodbank network, local advice service, social services. The programme will include seasonal (e.g. school holiday periods) programmes to engage and support low income families. • A total of 225 people will be engaged over a 3 year period. The programme will be delivered through a model of engaging people supporting them to contribute to a more cohesive and prosperous society.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
ORG-0001
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

98000000 - Servizzi oħra tal-komunità, soċjali u personali

85322000 - Programm ta' azzjoni fil-komunità

85000000 - Servizzi dwar saħħa ta' xogħol soċjali

85300000 - Servizzi ta' xogħol soċjali u dawk relatati

85320000 - Servizzi soċjali

Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
170,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.