Publications Office of the EU
F-Bobigny: Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tas-servizz ta’ l-ikel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Bobigny: Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tas-servizz ta’ l-ikel

  • Aġġudikat
    03/06/2011
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50883000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tas-servizz ta’ l-ikel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
99,460.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
39,654.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
20119300023
Deskrizzjoni

MAPA no 10s0177 maintenance du matériel des cuisines départementales.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
99,460.00
Valur kuntrattwali finali
39,654.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.