Publications Office of the EU
F-Strasburgu: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

F-Strasburgu: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni

  • Ippubblikat
    04/07/2012
  • Skadenza
    13/08/2012
  • Aġġudikat
    11/01/2013
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
18,980.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
6805MoeFurdAN
Deskrizzjoni

l-awtorità tal-għoti:
Communauté de communes de l’Ackerland — rue des Erables — 67117 Ittenheim — FRANZA,
irrappreżentata mill-President Sylvain Waserman.
Rappreżentant awtorizzat tal-awtorità kontraenti: SERS — 10 rue Oberlin — BP 50011–67080 Strasbourg Cedex — tel. + 33 388378888 — fax: + 33 388378877.
Rappreżentant tal-awtorità kontraenti: Is-Sur Eric Fullenwarth, Direttur Ġenerali.
Ix-xogħlijiet jinkludu:
— xogħol ta’ sistemazzjoni esterna,
— xogħlijiet ta’ bini ġdid b’erja totali tal-art ta’ 2 567 m².
Il-programm jinkludi kemm l-iżvilupp urban, il-pajsaġġ kif ukoll il-kostruzzjoni. Il-missjoni ser titwettaq f’segment wieħed.
L-offerent rebbieħ se jingħata kompitu ewlieni skont it-tifsira tal-Att MOP u d-digrieti ta’ implimentazzjoni tiegħu (esq, aps, APD, pro/DCE, exe, act, det, AOR) u l-kompiti addizzjonali li ġejjin:
— Koordinazzjoni tal-SSI,
— id-determinazzjoni tal-ispejjeż tal-operat u tal-manutenzjoni, il-ġustifikazzjoni tal-għażliet tekniċi u arkitettoniċi billi tiġi analizzata l-ispiża globali tax-xogħol, possibbilment billi jiġi propost l-istabbiliment ta’ sistema ta’ ġestjoni.
Limiti ta’ żmien proviżorji:
— notifika tal-kuntratt u bidu tal-istudji: Diċembru 2012,
— bidu proviżorju tax-xogħol: fil-bidu tal-2014, bit-tnedija tal-VRD/xogħlijiet tal-art f’Ottubru 2013,
l-ikkummissjonar tax-xogħol: It-2 nofs tal-2015.
F-

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Not specified
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
18,980.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: IXO architecture mandataire - OTE Ingenierie - OASIIS
Indirizz postali: 1-3 route de Strasbourg
Belt: Sélestat
Kodiċi postali: 67600
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.