Publications Office of the EU
l-Isvezja-Karlskrona: Servizzi ta' trasport bit-triq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Karlskrona: Servizzi ta' trasport bit-triq

  • Ippubblikat
    28/11/2018
  • Skadenza
    20/01/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    21/01/2019
  • Aġġudikat
    11/02/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Karlskrona kommun
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE221 Blekinge län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE221 Blekinge län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
60100000 Servizzi ta' trasport bit-triq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,400,000.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
KS2018/8276 2.6.1
Deskrizzjoni

Skolskjutsar inom Kunskapsnämndens verksamhet.
Tjänsten
Denna upphandling innefattar skolskjutsar inom Kunskapsnämndens verksamhet samt övriga busstransporter arrangerade av kommunen.
Kommunen äger rätt att samordna fordon mellan olika skolskjutspaket och entreprenörer för att uppnå ekonomiska samordningsvinster. Parterna ska sträva efter en bra service åt våra skolskjutselever utifrån de ramar avtalen anger.
Avtalsperioden avser fem läsår 2019/20, 2020/21, 2021/22, 2022/23 och 2023/24. Avtalstiden är 2019-08-10 till 2024-07-30. Kommunen har optionsrätt (ensidig förlängning) för ytterligare ett läsår till efter 30.7.2024
Ett läsår omfattar f.n. 178 skjutsdagar.
Anbudsgivare lämnar anbud i de delar som är aktuella, de generella kraven bevaras av alla.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afifosrvyr&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/01/2019 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
4,400,000.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Holmsjö Trafik AB
Indirizz postali: Bakareboda 401
Belt: Holmsjö
Kodiċi postali: 370 34
Pajjiż: SWE

Isem uffiċjali: Bergkvarabuss Aktiebolag
Indirizz postali: Box 853
Belt: Kalmar
Kodiċi postali: 391 28
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.