Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Sofija: Servizzi ta’ l-ikel imwassal fid-djar permezz ta’ karozzi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Bulgarija-Sofija: Servizzi ta’ l-ikel imwassal fid-djar permezz ta’ karozzi

  • Ippubblikat
    18/04/2023
  • Skadenza
    15/05/2023
  • Aġġudikat
    16/08/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) - МВР
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BG411 София (столица)
Post tax-xerrej
NUTS code: BG411 София (столица)
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
55521100 Servizzi ta’ l-ikel imwassal fid-djar permezz ta’ karozzi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,423.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,320.00 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Oсигуряване на изхранване на 80 участници в тридневно полево учение за служителите на Българския модул в обстановка, свързана с овладяването на различни опасности, причинени от горски пожари. Изпълнението включва осигуряването на „кетъринг“ за всеки един участник с тридневна продължителност, включваща 2 закуски, 3 обяда и 2 вечери. Дейността по осигуряване на кетъринг представлява приготвяне, опаковане и транспортиране/доставяне на храната до мястото за изпълнение.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/284861
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Not applicable
Valur stmat
9,423.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
5,320.00 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: МАСТЪР-ПИК ЕАД
Indirizz postali: ул. "Валери Петров" №2
Belt: гр.Божурище
Kodiċi postali: 2227
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.