Publications Office of the EU
kuntratt integrat għall-abbozzar tal-proġett eżekuttiv u l-implimentazzjoni tar-riorganizzazzjoni u l-iżvilupp mill-ġdid tal-ispazji pubbliċi tax-xatt tal-baħar ta’ Pantelleria - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

kuntratt integrat għall-abbozzar tal-proġett eżekuttiv u l-implimentazzjoni tar-riorganizzazzjoni u l-iżvilupp mill-ġdid tal-ispazji pubbliċi tax-xatt tal-baħar ta’ Pantelleria

  • Ippubblikat
    22/04/2024
  • Skadenza
    07/05/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    07/05/2024
  • Aġġudikat
    21/11/2024
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Centrale Unica di Committenza dei Comuni di Pantelleria - Lampedusa e Linosa - Ustica e Salemi
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITG11 Trapani
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
10,832,164.08 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

kuntratt integrat għall-abbozzar tal-proġett eżekuttiv u l-implimentazzjoni tar-riorganizzazzjoni u l-iżvilupp mill-ġdid tal-ispazji pubbliċi tax-xatt tal-baħar ta’ Pantelleria

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://cuc-pantelleria.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp?
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: permess
https://cuc-pantelleria.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp?
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/05/2024 16:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Migliorie progettuali proposte per l'esecuzione dei lavori
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 75
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Criteri ambientali minimi e possesso di certificazioni
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 15
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prezzo
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Valur stmat
10,832,164.08 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: COSPIN SRL UNIPERSONALE
Indirizz postali:
Belt: CATANIA (CT)
Kodiċi postali: 95121
Pajjiż:
Isem uffiċjali: EDILAP SOC. COOP. A R.L.
Indirizz postali:
Belt: CATANIA (CT)
Kodiċi postali: 95129
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.