Publications Office of the EU
Provvista waqt is-servizz ta’ sistemi ta’ panel għal dijanjostika molekulari rapida ta’ patoġeni responsabbli għal infezzjonijiet ta’ sepsis, respiratorji, gastrointestinali u meninġite/enċefalite - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Provvista waqt is-servizz ta’ sistemi ta’ panel għal dijanjostika molekulari rapida ta’ patoġeni responsabbli għal infezzjonijiet ta’ sepsis, respiratorji, gastrointestinali u meninġite/enċefalite

  • Ippubblikat
    11/08/2026
  • Illum
    03/09/2026
  • Skadenza
    22/09/2026
Status
Ippubblikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ASL Rieti
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI42 Rieti
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,569,760.07 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Proċedura miftuħa, skont l-Artikolu 71 tad-Digriet Leġiżlattiv Nru 36/2023, għar-rinunzja tas-sospensjoni fis-servizz, ta’ sistemi ta’ panil għad-dijanostiċi molekulari rrepetuti ta’ aġenżiji tal-patoġeni disponibbli għas-siti, l-infezzjonijiet tar-riċerkaturi, il-GASTROENTERICS u l-MENINGITI/ENCEFALITI, għar-rekwiżiti tal-analiżi tal-ispazju tal-laboratorju tas-SAN CAMILLO DE LELLIS, RIETI TAL-ASL, għall-perjodu ta’ 36 xahar, li jistgħu jiġu rikonoxxuti għal 24 xahar ieħor.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://stella.regione.lazio.it/portale
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

33190000 - Apparat u prodotti mediċi varji

33600000 - Prodotti farmaċewtiċi

33690000 - Prodotti mediċinali varji

Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Offerta economicamente più vantaggiosa
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
1,569,760.07 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.