Publications Office of the EU
Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung

  • Ippubblikat
    21/05/2024
  • Skadenza
    17/06/2024
  • Aġġudikat
    16/12/2024
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Samtgemeinde Boldecker Land
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE914 Gifhorn
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71221000 Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
341,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
-1.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2416-1
Deskrizzjoni

Die Samtgemeinde Boldecker Land plant den Neubau einer Kita in Tappenbeck. Dazu sind die Leistungen der Objektplanung Gebäude/Innenräume gemäß § 34 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlage 10 und Leistungen der Objektplanung Freianlagen gemäß § 39 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlagen 11 zu erbringen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Projekteinschätzung und Herangehensweise
Valur stmat
341,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
-1.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Die Planschmiede 2KS GmbH
Indirizz postali:
Belt: Hankensbüttel
Kodiċi postali: 29386
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.