Publications Office of the EU
id-Danimarka-Rønne: Tagħmir għat-tifi tan-nar, salavataġġ u sigurtà - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

id-Danimarka-Rønne: Tagħmir għat-tifi tan-nar, salavataġġ u sigurtà

  • Ippubblikat
    14/09/2022
  • Ikkanċellat
    07/10/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    31/10/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Bornholms Regionskommune
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DK014 Bornholm
Post tax-xerrej
NUTS code: DK Danmark
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
35110000 Tagħmir għat-tifi tan-nar, salavataġġ u sigurtà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,000,000.00 DKK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Bornholms Regionskommune ønsker at indgå kontrakt på opbygning af følgende:
1 stk. automobilsprøjte på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 380 4x2 crewcab langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.
3 stk. Tankvogn på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 430 6x2 dagførerhus langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://permalink.mercell.com/185880497.aspx
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
31/10/2022 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
7,000,000.00 DKK
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.