Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Târgu Mureș: Strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Târgu Mureș: Strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni

  • Ippubblikat
    08/04/2022
  • Skadenza
    06/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    06/05/2022
  • Aġġudikat
    24/05/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO125 Mureş
Post tax-xerrej
NUTS code: RO125 Mureş
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33162200 Strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,066,100.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,999,968.00 RON
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
4323209/2022/8751/04.04.2022
Deskrizzjoni

Acord cadru de furnizare Filme pentru radiologii.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 4323209
Indirizz postali: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Sector: -, Judet: Mures
Belt: Targu Mures
Kodiċi NUTS: RO125
Kodiċi postali: 540136
Pajjiż: ROU
Persuna ta' kuntatt: Achim Simona
Indirizz prinċipali: www.spitalmures.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/05/2022 15:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.