Publications Office of the EU
Franza-Levallois-Perret: Servizzi ta' disinn ta' siti web WWW - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Levallois-Perret: Servizzi ta' disinn ta' siti web WWW

  • Ippubblikat
    22/06/2018
  • Skadenza
    20/07/2018
  • Aġġudikat
    09/04/2019
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ACFCI
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR10 Île de France
Post tax-xerrej
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72413000 Servizzi ta' disinn ta' siti web WWW
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,443,491.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
5122018
Deskrizzjoni

La présente consultation concerne la création, le développement, le déploiement, l'intégration, la formation, l'hébergement et la maintenance dune «usine à sites web» pour le réseau des CCI de France.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=381909&orgAcronyme=l2m
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,443,491.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Niji SA
Indirizz postali: 38 T rue de Rennes
Belt: Cesson-Sévigné
Kodiċi postali: 35510
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.