Publications Office of the EU
„Изработка, доставка и монтаж на обзавеждане по предложение за изпълнение на инвестиция „Изграждане на STEM център и ВОСКС в Национална природо-математическа гимназия "Акад. Любомир Чакалов", по процедура BG-RRP-1.015 „Училищна STEM среда“ за предоставяне на средства от Механизма за възстановяване и устойчивост“ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Изработка, доставка и монтаж на обзавеждане по предложение за изпълнение на инвестиция „Изграждане на STEM център и ВОСКС в Национална природо-математическа гимназия "Акад. Любомир Чакалов", по процедура BG-RRP-1.015 „Училищна STEM среда“ за предоставяне на средства от Механизма за възстановяване и устойчивост“

  • Ippubblikat
    11/03/2025
  • Skadenza
    10/04/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    11/04/2025
  • Aġġudikat
    26/06/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
НАЦИОНАЛНА ПРИРОДО-МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ "АКАД. Л.ЧАКАЛОВ"
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BG411 София (столица)
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39100000 Għamara
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
134,000.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
470411
Deskrizzjoni

Настоящата обществена поръчка има за цел изработка, доставка, монтаж и гаранционно обслужване на обзавеждане с цел създаване STEM учебна среда от ново поколение, която да поощри и подкрепи образователните иновации в обучението и преподаването в сферата на STEM и да се повиши интересът към науките и научните изследвания у учениците. В обхвата на настоящата обществена поръчка влизат и следните съпътстващи доставката дейности: Изработка, доставка и монтаж на обзавеждане; Тестове за удостоверяване качеството на доставката и монтажа на обзавеждането; Гаранционно обслужване и поддръжка на обзавеждането.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/470411
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://app.eop.bg/today/470411
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/04/2025 13:00
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Т - „Организация на персонала, на който са възложени дейности по изпълнението на предмета на поръчката”
Valur stmat
134,000.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: АЛЕГРО ПЛОВДИВ ООД
Indirizz postali:
Belt: гр. Пловдив
Kodiċi postali: 4006
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.