Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Kozloduy: Servres - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Bulgarija-Kozloduy: Servres

  • Ippubblikat
    10/03/2023
  • Skadenza
    06/04/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    07/04/2023
  • Aġġudikat
    08/06/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BG313 Враца
Post tax-xerrej
NUTS code: BG313 Враца
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
48820000 Servres
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
198,270.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
128,000.00 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
51007
Deskrizzjoni

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/276726
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/04/2023 10:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
198,270.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
128,000.00 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: АСАП ЕООД
Indirizz postali: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Belt: гр. София
Kodiċi postali: 1612
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.