Publications Office of the EU
Spanja-Sevilla: Vetturi li jgħaffġu ż-żibel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Sevilla: Vetturi li jgħaffġu ż-żibel

  • Ippubblikat
    02/12/2022
  • Skadenza
    28/12/2022
  • Ikkanċellat
    03/02/2023
  • Illum
    31/08/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Limpieza Publica y Proteccion Ambiental Sociedad Anonima Municipal (LIPASAM)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES618 Sevilla
Post tax-xerrej
NUTS code: ES618 Sevilla
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144512 Vetturi li jgħaffġu ż-żibel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
300,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
C.E. 37/2022
Deskrizzjoni

Suministro de cinco compactadores de carga trasera usados

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Limpieza Publica y Proteccion Ambiental Sociedad Anonima Municipal (LIPASAM)
Indirizz postali: Virgen de la Oliva S/N
Belt: Sevilla
Kodiċi NUTS: ES618
Kodiċi postali: 41011
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Departamento de Contratación
Indirizz prinċipali: http://www.lipasam.es/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/01/2023 12:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.