Publications Office of the EU
PROVINZA TA' VIĊENTZA Ċ/O TAL-MUNIĊIPALITÀ TA' TREGNAGO - SERVIZZ TAT-TRASPORT TAL-ISKEOL - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

PROVINZA TA' VIĊENTZA Ċ/O TAL-MUNIĊIPALITÀ TA' TREGNAGO - SERVIZZ TAT-TRASPORT TAL-ISKEOL

  • Ippubblikat
    15/05/2024
  • Skadenza
    18/06/2024
  • Aġġudikat
    25/09/2024
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
PROVINCIA DI VICENZA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI43 Roma
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
60130000 Servizzi ta' trasport b'għan speċjali tal-passiġġieri bit-triq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
942,756.50 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
672,897.50 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Proviżjon ta' VIĊENTZA FUQ IL-MUNIĊIPALITÀ TA' TREGNAGO - proċedura miftuħa telematika għall-fedeltà tas-servizz tat-trasport tal-iskola għas-snin skolastiċi 2024/25 – 2025/26 – 2026/27 – 2027/28 – 2028/29 b'possibbiltà ta' taħriġ mill-ġdid għal sentejn skolastiċi addizzjonali

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Offerta economicamente più vantaggiosa
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
942,756.50 EUR
Valur kuntrattwali finali
672,897.50 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: CONSORZIO EUROBUS VERONA SOCIETA' COOPERATIVA
Indirizz postali:
Belt: Verona
Kodiċi postali: 37135
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.