Publications Office of the EU
il-Litwanja-Vilnius: Servizzi tal-manutenzjoni tal-liftijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Litwanja-Vilnius: Servizzi tal-manutenzjoni tal-liftijiet

  • Ippubblikat
    15/06/2022
  • Skadenza
    19/07/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    19/07/2022
  • Aġġudikat
    06/09/2022
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: LT Lietuva
Post tax-xerrej
NUTS code: LT Lietuva
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50750000 Servizzi tal-manutenzjoni tal-liftijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
78,120.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 188710061
Indirizz postali: Konstitucijos pr.3
Belt: Vilnius
Kodiċi NUTS: LT
Kodiċi postali: 09601
Pajjiż: LTU
Persuna ta' kuntatt: Irina Fišer
Indirizz prinċipali: http://www.vilnius.lt
Elettronika permezz ta’:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
19/07/2022 10:45
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
78,120.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: UAB Liftai EU
Indirizz postali: Panerių g. 51-400
Belt: Vilnius
Kodiċi postali: 03160
Pajjiż: LTU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.