Publications Office of the EU
l-Italja-Voghera: Rimi u trattament ta' l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Voghera: Rimi u trattament ta' l-iskart

  • Ippubblikat
    18/06/2021
  • Skadenza
    21/07/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    22/07/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ASM Voghera SpA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITC48 Pavia
Post tax-xerrej
NUTS code: ITC48 Pavia
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90510000 Rimi u trattament ta' l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,775,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
33 DEL 24.05.2021
Deskrizzjoni

Servizio movimentazione carico trasporto avvio recupero rifiuti urbani non differenziati raccolti presso centro multi raccolta ASM Voghera SpA — Durata di 24 mesi — Opzione di proroga tecnica 180 giorni.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: ASM Voghera SpA
Belt: Voghera
Kodiċi NUTS: ITC48
Kodiċi postali: 27058
Pajjiż: ITA
Persuna ta' kuntatt: Maurizio Cuzzoli
Indirizz prinċipali: http://www.asmvoghera.it
Elettronika permezz ta’:
https://appalti.asmvoghera.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/07/2021 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
8,775,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.