Publications Office of the EU
Parkeġġ Chalet Bleu fuq il-plott Nru 618 fi Grimentz - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Parkeġġ Chalet Bleu fuq il-plott Nru 618 fi Grimentz

  • Ippubblikat
    29/07/2024
  • Skadenza
    22/08/2024
  • Aġġudikat
    15/11/2024
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Commune d'Anniviers
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CH012 Valais / Wallis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45220000 Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
993,047.90 CHF
Numru ta’ referenza tal-offerta
303c19db-23a9-4e7a-be7e-9b39efbb2ed1
Deskrizzjoni

Kostruzzjoni ta 'lott ta' parkeġġ fuq il-plott 618 fi Grimentz.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Critères d’adjudication
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
993,047.90 CHF
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: FR_André Sierro SA
Indirizz postali:
Belt: Sion
Kodiċi postali: 1950
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.