Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Bukarest: Vetturi bil-magna għal skopijiet speċjali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Bukarest: Vetturi bil-magna għal skopijiet speċjali

  • Ippubblikat
    08/07/2020
  • Skadenza
    17/08/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    17/08/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Inspectoratul General al Poliției Române
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO321 Bucureşti
Post tax-xerrej
NUTS code: RO321 Bucureşti
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144000 Vetturi bil-magna għal skopijiet speċjali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,246,000.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
4453144/2020/2528529
Deskrizzjoni

20 cpl. autovehicule adaptate pentru transportul cainilor de serviciu. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de claricare/informatii suplimentare: 10 zile inainte de termenul-limita de depunere a ofertelor.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Inspectoratul General al Poliției Române
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 4453144
Indirizz postali: Str. Mihai Vodă nr. 6
Belt: Bucureşti
Kodiċi NUTS: RO321
Kodiċi postali: 050041
Pajjiż: ROU
Persuna ta' kuntatt: Sterea Cătălin
Indirizz prinċipali: www.politiaromana.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/08/2020 15:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,246,000.00 RON
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.