Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Hradec Králové: Tagħmir mediku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Hradec Králové: Tagħmir mediku

  • Ippubblikat
    03/05/2021
  • Skadenza
    31/05/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    31/05/2021
  • Aġġudikat
    24/08/2021
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Královéhradecký kraj
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33100000 Tagħmir mediku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,220,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,195,600.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
31/05/2021 09:00
Xerrejja
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,220,000.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
2,195,600.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Indirizz postali: Knínická 1577/8
Belt: Kuřim
Kodiċi postali: 664 34
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.