Publications Office of the EU
ir-Repubblika Ċeka-Křtiny: Servizzi tal-foresterija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Repubblika Ċeka-Křtiny: Servizzi tal-foresterija

  • Imħabbar
    12/08/2014
  • Ippubblikat
    11/10/2014
  • Skadenza
    27/11/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    27/11/2014
  • Aġġudikat
    04/01/2016
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mendelova univerzita v Brně – Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77200000 Servizzi tal-foresterija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
64,500,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
172,751,357.00 CZK
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Předmětem veřejné zakázky je poskytování lesnických činností na pozemcích Mendelovy univerzity v Brně spravovaných Školním lesním podnikem Masarykův les Křtiny.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/11/2014 09:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.