Publications Office of the EU
Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora.

  • Ippubblikat
    03/09/2026
  • Illum
    05/09/2026
  • Skadenza
    06/10/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    06/10/2026
Status
Ippubblikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33696000 Reaġenti u medja kontrastanti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
7
Numru ta’ referenza tal-offerta
SPSSZ/49/D/26
Deskrizzjoni

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/10/2026 10:05
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.