Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI

  • Aġġudikat
    02/09/2026
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
PREFETTURA DI VERONA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: ITH31 Verona
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85311000 Servizzi ta' xogħol soċjali bl-akkomodazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
27,716,278.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Deskrizzjoni

PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
27,716,278.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ALBANUOVA SOCIETA'COOPERATIVA SOCIALE
Indirizz postali:
Belt: NOGARA
Kodiċi postali: 37054
Pajjiż:
Isem uffiċjali: IGEA S.C.S.
Indirizz postali:
Belt: VERCELLI
Kodiċi postali: 13100
Pajjiż:
Isem uffiċjali: ATI SAMARITANO
Indirizz postali:
Belt: VERONA
Kodiċi postali: 37126
Pajjiż:
Isem uffiċjali: SPAZIO APERTO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Indirizz postali:
Belt: BUSSOLENGO
Kodiċi postali: 37012
Pajjiż:
Isem uffiċjali: A.CROSS ONLUS
Indirizz postali:
Belt: CAPRINO VERONESE
Kodiċi postali: 37013
Pajjiż:
Isem uffiċjali: JOY SOCIETÀ COOPERATIVA ARL
Indirizz postali:
Belt: VERONA
Kodiċi postali: 37121
Pajjiż:
Isem uffiċjali: CASCINA CLARABELLA COOPERATIVA SOCIALE ETS
Indirizz postali:
Belt: CORTE FRANCA
Kodiċi postali: 25040
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Cooperativa Sociale Famiglia Felice
Indirizz postali:
Belt: VERONA
Kodiċi postali: 37135
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.