Publications Office of the EU
Spanja-Barċellona: Servizzi ta' produzzjoni televiżiva - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Spanja-Barċellona: Servizzi ta' produzzjoni televiżiva

  • Aġġudikat
    27/11/2017
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Xarxa Audiovisual Local, S.L.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES511 Barcelona
Post tax-xerrej
NUTS code: ES511 Barcelona
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
92221000 Servizzi ta' produzzjoni televiżiva
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
247,920.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
247,920.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Producción audiovisual de un programa de Tv «Bentrobats».

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
247,920.00
Valur kuntrattwali finali
247,920.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ETV-Llobregat TV, S.L.
Indirizz postali:
Belt: Barcelona
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.