Publications Office of the EU
Provvista tal-ikel (2026) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Provvista tal-ikel (2026)

  • Ippubblikat
    20/10/2025
  • Skadenza
    30/10/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    30/10/2025
  • Aġġudikat
    03/02/2026
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Semmelweis Egyetem
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: HU110 Budapest
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15890000 Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
EKR001565722025
Deskrizzjoni

Akkwist ta 'ikel kiesaħ u ingredjenti tat-tisjir għall-Università ta' Semmelweis f'6 partijiet. Kuntratt qafas parzjali għal sena, mill-1 ta’ Jannar 2026 sal-eżawriment tal-pakkett jew mhux aktar tard mill-31 ta’ Diċembru 2026. L-offerti jistgħu jsiru f'porzjonijiet għall-kwantità totali indikata. Parti 1: Akkwist ta' laħam u prodotti tal-laħam Parti 2: Akkwist ta' ħalib u prodotti tal-ħalib Parti 3: Xiri ta' prodotti tal-forn Parti 4: Akkwist ta' frott, ħxejjex u bajd Parti 5: Akkwiżizzjoni ta’ oġġetti xotti, il-parti 6: Xiri ta' prodotti tal-mirelit

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001565722025
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001565722025
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/10/2025 11:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.