Publications Office of the EU
Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5

  • Ippubblikat
    03/05/2023
  • Skadenza
    29/05/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    14/07/2023
  • Aġġudikat
    21/11/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES24 Aragón
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33793000 Oġġetti tal-ħġieġ għal-laboratorju
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
580,759.26 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
5
Numru ta’ referenza tal-offerta
2023/A-SU-0044
Deskrizzjoni

Es procedimiento abierto artículo 156 LCSP

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: B99354607
Indirizz postali: Avda. Ranillas, Edificio A 3ª planta
Belt: Zaragoza
Kodiċi NUTS: ES243
Kodiċi postali: 50018
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Indirizz prinċipali: https://contrataciondelestado.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/07/2023 12:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.