Publications Office of the EU
PL-Bydgoszcz: Servizzi tat-tindif tal-borra - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Bydgoszcz: Servizzi tat-tindif tal-borra

  • Ippubblikat
    07/09/2011
  • Skadenza
    17/10/2011
  • Ftuħ tal-offerti
    17/10/2011
  • Aġġudikat
    21/10/2011
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90620000 Servizzi tat-tindif tal-borra
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,221,000.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
868,295.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZDW.RDW3.T12.361-15/11
Deskrizzjoni

Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem i sprzątaniem dróg wojewódzkich dla Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi w sezonie zimowym 2011/2012 - z podziałem na 3 części.
Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg wojewódzkich.
Częśc zamówienia nr 1.
— nr 237 Czersk – Mąkowarsko od km 7+006 do km 47+405,
— nr 240 Chojnice – Świecie, od km 11+243 do km 45+725,
— nr 241 Tuchola – Sępólno od km 0+000 do km 28+490.
Częśc zamówienia nr 2.
— nr 189 Złotów – Więcbork od km 33+255 50+151,
— nr 241 Sępólno – Wągrowiec od km 28+490 56+442,
— nr 242 Więcbork – Łobżenica od km 0+000 8+012,
— nr 243 Mrocza – Koronowo od km 0+000 do km 27+184.
Częśc zamówienia nr 3.
— nr 241 Sępólno – Wągrowiec od km 56+442 94+039,
— nr 246 Paterek - Szubin od km 0+000 16+958,
— nr 246 Szubin – Łabiszyn od km 16+958 do km 31+433,
— nr 247 Kcynia – Szubin od km 0+000 do km 15+707.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług środkami transportowymi i sprzętem do zimowego utrzymania dróg na rzecz Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi polegających na:
— zwalczaniu śliskości zimowej przez rozsypywanie materiałów uszorstniających i topników piaskarkami i solarkami,
— utrzymanie w gotowości sprzętu przewidzianego do realizacji zadań wraz z obsługą,
— pracę sprzętu, dla piaskarek i solarek pełnienie dyżuru sprzętu wg dyspozycji zamawiającego, załadunek materiałów, dojazd na bazę,
— zamawiający zapewni zaopatrzenie w sól drogową na składowisku wskazanym przez wykonawcę część zamówienia nr 2, nr 3,
— zamawiający przekaże wykonawcy w stanie sprawnym technicznie sprzęt przed sezonem zimowym protokołem zdawczo – odbiorczym gdzie będzie opisany jego stan techniczny,
— wykonawca dostarczy piasek i wykona mieszankę oraz solankę zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27.10.2005 r. (Dz. U. 230 poz. 1960) część zamówienia nr 1, nr 2, nr 3,
— wykonawca zabezpieczy na własny koszt środki do zwalczania śliskości przed wilgocią, na własnym placu składowym częśc zamówienia nr 2, nr 3,
— po wykonaniu mieszanki piaskowo-solnej wykonawca zobowiązany jest do takiego przechowywania materiału, aby umożliwić jego obmiar do odbioru,
— odśnieżanie nawierzchni pługami wirnikowym, pługami odśnieżnymi, równiarkami i ładowarkami,
— przegotowanie mieszaniny pisakowo-solnej (sól zamawiającego),
— załadunek mieszaniny piaskowo-solnej i soli drogowej,
— po zakończeniu sezonu zimowego posprzątanie wyznaczonych odcinków dróg z piasku (wyznaczone miejsca wskaże zamawiający w miejscowościach posiadających chodniki w krawężniku) + kratki ściekowe.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/10/2011 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.