Publications Office of the EU
Il-protezzjoni tal-makkinarju tal-protezzjoni, tal-vetturi u ta' l-apparat ta' l-akkumpanjament għall-protezzjoni politika tal-kwalità tal-makkinarju - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Il-protezzjoni tal-makkinarju tal-protezzjoni, tal-vetturi u ta' l-apparat ta' l-akkumpanjament għall-protezzjoni politika tal-kwalità tal-makkinarju

  • Ippubblikat
    25/07/2025
  • Skadenza
    02/09/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    08/09/2025
  • Aġġudikat
    13/01/2026
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ΔΗΜΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: EL644 Φθιώτιδα
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
43210000 Makkinarju għaċ-ċaqlieq ta' ġebel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
240,400.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
235,100.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

L-għan tal-kuntratt huwa l-provvista ta’ makkinarju wieħed (1) tal-proġett (apparat tat-tagħbija tal-iskavaturi bir-roti maqsuma) u żewġ (2) vetturi u t-tagħmir li jakkumpanjahom (4X4 pick up DIESEL, b’xafra tal-isnowblowing li tinqala’) biex jiġu ssodisfati l-ħtiġijiet tal-Protezzjoni Kulturali tal-Muniċipalità ta’ Makrakomi.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
www.promitheus.gov.gr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
www.promitheus.gov.gr
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
08/09/2025 09:30
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.