Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Plovdiv: Boilers tas-sħana ċentrali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Bulgarija-Plovdiv: Boilers tas-sħana ċentrali

  • Ippubblikat
    07/11/2017
  • Aġġudikat
    16/01/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BG421 Пловдив
Post tax-xerrej
NUTS code: BG421 Пловдив
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
44621220 Boilers tas-sħana ċentrali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,725,614.74 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
282-TP-19-TG-Д-З
Deskrizzjoni

Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи, като се използва квалификационна система № С-17-TP-TE-Д-26 с предмет „Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи“.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 115016602
Indirizz postali: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
Belt: Пловдив
Kodiċi NUTS: BG421
Kodiċi postali: 4000
Pajjiż: BGR
Persuna ta' kuntatt: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Indirizz prinċipali: www.evn.bg
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
7,725,614.74 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: „Роберт Бош“ ЕООД
Indirizz postali: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
Belt: София
Kodiċi postali: 1407
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.