Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Silistra: Servizzi ipprovduti minn personal mediku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Bulgarija-Silistra: Servizzi ipprovduti minn personal mediku

  • Ippubblikat
    13/11/2013
  • Skadenza
    23/12/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    27/12/2013
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Прокуратура на Република България - Окръжна прокуратура - гр. Силистра
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BG325 Силистра
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85141000 Servizzi ipprovduti minn personal mediku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
940.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Изпълнение на услуги и дейности, свързани с осигуряване изпълнение на задължението на работодателя, съгласно изискванията на приложение № 5 към чл. 8 от Наредба № 3 за задължителните предварителни и периодични прегледи на работниците и чл. 9 от Наредба № 7 от 15.8.2005 г. за минималните изисквания за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд при работа с видеодисплеи, както и предписания от обслужващата Служба по трудова медицина.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/12/2013 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
940.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.