Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Eschborn: Enerġija solari - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Eschborn: Enerġija solari

  • Ippubblikat
    14/12/2016
  • Skadenza
    16/01/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    17/01/2017
  • Aġġudikat
    02/03/2017
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09330000 Enerġija solari
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
7200062177
Deskrizzjoni

Für fünf (Los 1) bzw. 2 (Los 2) Standorte in Nigeria sollen verschiedene Solarmaterialien (u. a. Solarmodule, Wechselrichter, Batterien, Stromzähler) geliefert werden.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Indirizz postali: Dag-Hammarskjöld-Weg 1-5
Belt: Eschborn
Kodiċi NUTS: DE71A
Kodiċi postali: 65760
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: E230 Angebotseröffnung
Indirizz prinċipali: http://www.giz.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/01/2017 10:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.