Publications Office of the EU
il-Belġju-Hasselt: Melħ għat-toroq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Belġju-Hasselt: Melħ għat-toroq

  • Skadenza
    11/08/2017
  • Ippubblikat
    12/08/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Infrax CVBA, die optreedt in naam en voor rekening van Infrax Limburg, Infrax West, Inter-aqua, Inter-energa, Inter-media, Iveg, PBE en Riobra
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE2 Vlaams Gewest
Post tax-xerrej
NUTS code: BE22 Prov. Limburg (BE)
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34927100 Melħ għat-toroq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Infrax-4900001856 Strooizout-F02_0
Deskrizzjoni

Het leveren van strooizout en/of pekel voor het normaal verbruik in 2017—2018.
Infrax treedt als opdrachtencentrale op voor gemeenten welke hiervoor aan Infrax hun mandaat hebben verleend.
Voor elke deelnemende gemeente zal een apart perceel worden opgesteld. Het betreft 28 Limburgse gemeenten, 5 uit Vlaams-Brabant en 2 uit West-Vlaanderen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Infrax CVBA, die optreedt in naam en voor rekening van Infrax Limburg, Infrax West, Inter-aqua, Inter-energa, Inter-media, Iveg, PBE en Riobra
Indirizz postali: Gouverneur Verwilghensingel 32
Belt: Hasselt
Kodiċi NUTS: BE22
Kodiċi postali: 3500
Pajjiż: BEL
Indirizz prinċipali: www.infrax.be
Elettronika permezz ta’:
http://enot.publicprocurement.be
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.