Publications Office of the EU
DK-Lemvig: Żbir tas-siġar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

DK-Lemvig: Żbir tas-siġar

  • Ippubblikat
    17/02/2012
  • Skadenza
    02/04/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    02/04/2012
  • Aġġudikat
    21/05/2012
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Lemvig Kommune, Teknisk Forvaltning
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DK041 Vestjylland
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45246000 Xogħlijiet tar-regolar tax-xmajjar u tal-kontroll ta’ l-għarar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,300,000.00 DKK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,301,898.00 DKK
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
5
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Lemvig Kommune, Teknisk Forvaltning har haft følgende i offentligt EU-udbud:
Vedligeholdelse af offentlige vandløb. Vedligeholdelsen er fordelt på følgende fem entrepriser:
1. Grødeskæring med mejekurv, oprydning samt slåning af kanter.
2. Grødeskæring med båd, oprydning samt slåning af kanter
3. Grødeskæring med le, oprydning samt slåning af kanter
4. Tømning af sandfang, opgravning/oprensning af sand og slam, spuling af rørledninger og brønde
5. Beskæring og fældning af træer og buske
Der er tale om vedligeholdelse af i alt ca. 200 km åbne vandløb pr. år.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/04/2012 13:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.