Publications Office of the EU
HYDPY - Ordni mill-ġdid għal LOS 1 HydPy-L-Rhine: Immudellar tal-bilanċ tal-ilma għaż-żona kollha tal-ġbir tal-ilma tar-Renu bi studji pilota upstream LARSIM fil-kuntratt ewlieni “HydPy-RTC-RHEIN Bilanċ tal-ilma u mmudellar tal-ġestjoni tar-Renu” - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

HYDPY - Ordni mill-ġdid għal LOS 1 HydPy-L-Rhine: Immudellar tal-bilanċ tal-ilma għaż-żona kollha tal-ġbir tal-ilma tar-Renu bi studji pilota upstream LARSIM fil-kuntratt ewlieni “HydPy-RTC-RHEIN Bilanċ tal-ilma u mmudellar tal-ġestjoni tar-Renu”

  • Aġġudikat
    21/08/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Bundesanstalt für Gewässerkunde
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DEB11 Koblenz, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
0.01 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
5.02.02#00001#000824008M2/N1
Deskrizzjoni

Pożizzjoni Z1 Titjib tal-prestazzjoni tal-mudell permezz tal-parallelizzazzjoni spazjali interna Pożizzjoni Z2 Żvilupp ulterjuri tal-algoritmu għad-derivazzjoni tan-network tal-fluss fil-Ġermanja Pożizzjoni Z3 Żvilupp ulterjuri tal-algoritmu għad-derivazzjoni tan-network tal-fluss barra mill-Ġermanja Pożizzjoni Z4 Titjib tad-disponibbiltà tad-data tal-lagi Żvizzeri Pożizzjoni Z5 Approċċ għall-implimentazzjoni tal-lagi tal-ħżin fil-mudell Pożizzjoni Z6 Laqgħat tal-proġett Pożizzjoni Z7 Rapport tal-proġett

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Preis
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
0.01 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Björnsen Beratende Ingenieure GmbH
Indirizz postali:
Belt: Koblenz
Kodiċi postali: 56070
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.