Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Exeter: Servizi tal-farmaċija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-Exeter: Servizi tal-farmaċija

  • Imħabbar
    03/11/2016
  • Pubblikazzjoni stmata
    16/12/2016
  • Ippubblikat
    10/01/2017
  • Skadenza
    03/02/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    03/02/2017
  • Aġġudikat
    21/03/2017
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Somerset Partnership NHS Foundation Trust
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKK23 Somerset
Post tax-xerrej
NUTS code: UKK South West (England)
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85149000 Servizi tal-farmaċija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
10,000,000.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
10,000,000.00 GBP
Numru ta’ referenza tal-offerta
SPT/TD/PPSA/NOV-16
Deskrizzjoni

Supply of Pharmacy Services for the Somerset Partnership NHS Foundation Trust. This procurement was managed by the Peninsula Purchasing and Supply Alliance on behalf of Somerset Partnership NHS Foundation Trust.
This Procurement was conducted under the Light Touch Regime: Regulation 74-76.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Somerset Partnership NHS Foundation Trust
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 1234
Indirizz postali: c/o Peninsula Purchasing and Supply Alliance, Royal Devon and Exeter NHS Foundation Trust, Gladstone Road, South west region
Belt: Exeter
Kodiċi NUTS: UKK23
Kodiċi postali: EX1 2ED
Pajjiż: GBR
Persuna ta' kuntatt: Tracie Dawson
Indirizz prinċipali: https://uk.eu-supply.com/login.asp?B=NHSSW
Elettronika permezz ta’:
https://uk.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=18429&B=NHSSW
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/02/2017 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
10,000,000.00 GBP
Valur kuntrattwali finali
10,000,000.00 GBP
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Yeovil District Hospital NHS Foundation Trust
Indirizz postali: Higher Kingston
Belt: Yeovil
Kodiċi postali: BA21 4AT
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.