Publications Office of the EU
Franza-Lyons: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Lyons: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini

  • Ippubblikat
    20/07/2021
  • Skadenza
    06/09/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    07/09/2021
  • Aġġudikat
    14/12/2021
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
conseil Départemental du Rhône
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK26 Rhône
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK26 Rhône
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50700000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
21_bat_ao_031
Deskrizzjoni

les prestations font l'objet d'un accord-cadre mono attributaire, conclu en application de l'article L. 2125-11° et exécuté par émission de bons de commande en application des articles R. 2162-13 et R. 2162-14 du Code de la commande publique.L'accord-cadre comporte un montant maximum de 500 000 euros Ht pour la période initiale du contrat de deux ans mais pas de montant minimum.Ces montants seront identiques en cas d'éventuelle reconduction de l'accord-cadre.La valeur estimée hors Tva indiquée à l'onglet "Quantité ou étendue" comprend toutes les périodes de reconduction

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.rhone.fr/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/09/2021 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,000,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: engie Solutions
Indirizz postali: 127 avenue Barthélémy Buyer
Belt: Lyon
Kodiċi postali: 69005
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.