Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Elettriku

  • Ippubblikat
    09/09/2017
  • Skadenza
    12/10/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    12/10/2017
  • Aġġudikat
    28/11/2017
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
PL.2012 + Sp. z o.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09310000 Elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,803,129.68 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,926,538.04 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej (obrót energii elektrycznej/bez jej przesyłu) dla obiektów:
— stadion PGE Narodowy zlokalizowany przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1,
— budynek biurowy przy al. Zieleniecka 1,
— budynek kontenerowy przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1,
— przyłącza na terenie.
Znajdujące się na działce nr 12/1 i nr 12/2 obręb 3-01-01 obręb Praga Południe w Warszawie, w okresie od 1.1.2018 r. do 31.12.2019 r. (24 miesiące).
Zakładane do obliczenia wartości zamówienia zużycie energii elektrycznej wynosi 33 444 MWh (słownie:trzydzieści trzy tysiące czterysta czterdzieści cztery MWh) w okresie 24 miesięcy.
Przewidywana struktura zużycia energii elektrycznej w poszczególnych grupach taryfowych wg Załącznika nr 1 do SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Rozliczanie za sprzedaną Zamawiającemu energię elektryczną będzie dokonywane na podstawie cyklicznych odczytów (udostępnionych przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego – OSD) w trzech grupach taryfowych: B21, C21, C 11 (C12B).
W celu rozliczania kosztów energii elektrycznej zainstalowanych jest 13 układów pomiarowych (łącznie zainstalowano 17 liczników energii elektrycznej – z uwzględnieniem liczników kontrolnych dla Stadionu).
Wykonawca wybrany w wyniku rozstrzygnięcia przetargu zobowiązany będzie do prowadzenia bilansowania handlowego Zamawiającego w ramach umowy i nie będzie mu przysługiwało z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie.
Zamawiający oświadcza, że dysponuje tytułem prawnym do korzystania z obiektów, do których na podstawie umowy ma być dostarczana energia elektryczna zakupiona w ramach rozstrzygnięcia niniejszego przetargu.
Zamawiający przyłączony jest do sieci dystrybucyjnej innogy Stoen Operator Sp. z o.o. (OSD). W ramach umowy na sprzedaż energii elektrycznej. Wykonawca wybrany w wyniku rozstrzygnięcia niniejszego przetargu zobowiązany będzie do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Procedura zmiany sprzedawcy będzie przeprowadzona po raz drugi. Aktualnym dostawcą energii elektrycznej jest PGE Obrót S.A. w oparciu o umowę, która obowiązuje do 31.12.2017 r.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
12/10/2017 12:30
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
8,803,129.68 PLN
Valur kuntrattwali finali
8,926,538.04 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: PGE Obrót S.A.
Indirizz postali: ul. 8-go Marca 6
Belt: Rzeszów
Kodiċi postali: 35-959
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.